E FUNDIT/ Aksident i rëndë në aksin Korçë-Pogradec, ndërron jetë një person

Aktualitet

E FUNDIT/ Aksident i rëndë në aksin Korçë-Pogradec,


Një person ka humbur jetën mëngjesin e sotmë si pasojë e një aksidenti.

Burime për Abc bëjnë me dije se një makinë ka përplasur një këmbësor në afërsi të fshatit Lumalas, në aksin Korçë-Pogradec.

Si pasojë e plagëve të marra, personi ka ndërruar jetë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ende nuk dihet ende identiteti i personit që ka ndërruar jetë dhe i drejtuesit të makinës.

Nderkohe, mësohet se policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit. 

ME TE LEXUARAT