Dyshohet se është vetëvarur, zbardhen detaje të rënda për 46-vjeçarin nga Fieri që u gjet i pajetë në një banesë në Lezhë

Aktualitet

Dyshohet se është vetëvarur, zbardhen detaje të rënda

Një person i pajetë është gjendur në një banesë private në lagjen “Varosh” të Lezhës.

Në lagjen “Varosh” në Lezhë, në një banesë, është gjetur pa shenja jete shtetasi F.Z. 46 vjeç, banues në Fier.

Nga kqyrja paraprake e vendit të ngjarjes, dyshohet të jetë vetëvarur.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Trupi i tij po dërgohet në Morgun e Spitalit Rajonal Lezhë për ekzaminime të mëtejshme.

Grupi hetimor vazhdon veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

ME TE LEXUARAT