Breshëri plumbash në Lezhë, terrorizohen banorët, një telefonatë anonime ngre në këmbë policinë

Aktualitet

Breshëri plumbash në Lezhë, terrorizohen banorët, një

LEZHË
Një breshëri plumbash ka terrorizuar mbrëmjen e kaluar banorët e lagjes Xhenjo, në Lezhë.

Menjëherë pas të shtënave policia është vënë në lëvizje nga një telefonatë anonime.

Blutë e Komisariatit kanë mbërritur në vendngjarje për të krehur zonën dhe identifikuar e kapur autorët. Por, deri më tani, burime bëjnë me dije për gazetarin Ndreka se nuk është bërë i mundur identifikimi i autorëve.

ME TE LEXUARAT