Bie nga tarraca e banesës, humb jetën 65-vjeçari në Tepelenë

Aktualitet

Bie nga tarraca e banesës, humb jetën 65-vjeçari në

Një 65-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht ditën e sotme në Tepelenë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:45, në lagjen “Kala”.

Sipas policisë, B. Z., 65 vjeç, duke kryer disa riparime në tarracën e banesës së tij, ka rënë nga tarraca dhe për pasojë ka humbur jetën.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ndërkaq, kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Njoftimi i policisë:

Tepelenë/Informacion paraprak

Rreth orës 13:45, në lagjen “Kala”, Tepelenë, shtetasi B. Z., 65 vjeç, duke kryer disa riparime në tarracën e banesës së tij, ka rënë nga tarraca dhe për pasojë ka humbur jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për sqarimin e rrethanave të situatës.

 

ME TE LEXUARAT