Bënë për spital 40 vjeçarin në Gramsh, arrestohen 2 të rinjtë!

Aktualitet

Bënë për spital 40 vjeçarin në Gramsh, arrestohen 2

Dy persona janë arrestuar nga policia e Gramshit nën akuzën e dhunimit të një 40 vjeçari të identifikuar si E.M në lagjen “Holta”.

Në pranga kanë rënë të rinjtë E. B., 21 vjeç dhe Xh. B., 22 vjeç, të dy banues në Gramsh. Sipas hetimeve të dy këta persona, më datë 6 prill rreth orës 23:30 kanë goditur me grtushte për motive të dobëta 40 vjeçarin i cili po merr ndihmë mjekësore në spital.

Gjatë kontrollit në banesën e shtetasit E. B., shërbimet e Policisë kanë gjetur dhe sekuestruar një përforcues grushti.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Në pranga ra edhe 31 vjeçari Xh.K pasi pavarësisht se kishte dijeni për ngjarjen, nuk njoftoi policinë.

ME TE LEXUARAT