“Babai më p*rdhunonte kur nëna dhe motrat nuk ishin në shtëpi”, zbardhet dëshmia e 15-vjeçares në Kavajë

Aktualitet

“Babai më p*rdhunonte kur nëna dhe motrat nuk ishin në

Është zbardhur dëshmia e adoleshentes nga Kavaja e cila ka akuzuar babain e saj për përdhunim.

15-vjeçarja fillimisht i ka treguar ngjarjen psikologes së shkollës, ku i rrëfyer se i ati ka kryer marrëdhënie seksuale me të brenda shtëpisë së tyre dhe se përdhunimi ka nisur prej moshës 10-vjeçares.

Adoleshentja ka rrëfyer se abuzimi seksual ndodhte kur nëna e saj, si edhe 3 motrat e vëllezërit nuk ishin në shtëpi.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Psikologia dhe drejtuesit e shkollës kanë njoftuar policinë që kanë vendosur në pranga babain e saj, 48-vjeçarin me iniciale B. R., banues në Golem. Ai akuzohet për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur”.

 

ME TE LEXUARAT