Arrestohet shoferi 32-vjeçar, furnizoi makinën me karburant dhe u arratis pa paguar

Aktualitet

Arrestohet shoferi 32-vjeçar, furnizoi makinën me karburant dhe u

Një i ri ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohet për vjedhje.

Burime mediatike bënë me dije se pas hekurave ra shtetasi me i inicialet A. K., pasi në një karburant në Vaqarr, ka furnizuar automjetin dhe është larguar pa kryer pagesën.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 6 arrestuan shtetasin A. K., 32 vjeç, banues në Tiranë, pasi në një karburant në Vaqarr, ka furnizuar automjetin dhe është larguar pa kryer pagesën.”, sqaron policia.

ME TE LEXUARAT