Aksidenti në Lezhë, momenti kur të plagosurit merren nga ambulanca

Aktualitet

Aksidenti në Lezhë, momenti kur të plagosurit merren nga

Dy të rinj kanë mbetur të plagosur pasditen e sotme në një aksident në Lezhë. Ngjarja ndodhi në dalje të qytetit, teksa nuk dihen ende identitetet e tyre.

Një mjet tip “Range Rover” u përplas me një mjet tip “Peugot”, çka solli dhe plagosjen e dy pasagjerëve në këtë të fundit.

Ky është momenti kur të plagosurit nxirren nga mjeti dhe transportohen me ambulancë në spital. Paraprakisht raportohet se gjendja e të plagosurve është serioze.

ME TE LEXUARAT