Aksident në Shkodër, makina përplas një 82-vjeçar që po lëvizte me biçikletë

Aktualitet

Aksident në Shkodër, makina përplas një 82-vjeçar

Një aksident është shënuar paraditen e kësaj të marte në Shkodër, ku një makinë ka përplasur një një të moshuar që lëvizte me biçikletë.

“Rreth orës 09:10, në lagjen “Partizani”, automjeti me drejtuese shtetasen B. M., 36 vjeçe, banuese në Shkodër, ka aksidentuar shtetasin E. K., 82 vjeç, i cili po lëvizte me biçikletë.

Shtetasi E. K. është dërguar në Spitalin Rajonal Shkodër dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.”, njofton policia.

 

ME TE LEXUARAT