Aksident në aksin Tiranë-Elbasan, përplasen dy makina, plagosen tre persona

Aktualitet

Aksident në aksin Tiranë-Elbasan, përplasen dy makina, plagosen

Një aksident ka ndodhur pak më parë në aksin Tiranë-Elbasan.

Si pasojë e përplasjes së dy makinave kanë mbetur të plagosur tre persona, të cilët janë dërguar në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.


Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të tij.

ME TE LEXUARAT