Aksident me vdekje në fabrikën e tullave në Maminas, humb jetën një punonjës

Aktualitet

Aksident me vdekje në fabrikën e tullave në Maminas, humb

Një aksident me vdekje ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë.

Nga informacionet e para, mësohet se ka humbur jetë një punonjës në një fabrikë tullash.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punohet për zbardhjen e detajeve dhe rrethanave të aksidentit.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT