Aksident masiv tek kthesa e Rinasit, përplasen makina dhe kamiona

Aktualitet

Aksident masiv tek kthesa e Rinasit, përplasen makina dhe kamiona

Një aksident masiv ka ndodhur mesditën e sotme tek Kthesa e Rinasit.

Në aksident janë përfshirë disa makina dhe kamionë.

Nuk dihet shkaku i aksidentit, ndërsa fatmirësisht nuk ka persona të lënduar. Ndërsa, siç shihet edhe në pamje, ka pasoja materiale.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Policia dhe grupi hetimor janë në vendngjarje.

 

ME TE LEXUARAT