Ekonomia

Kaos me oraret e fluturimeve, shikoni cfare po ndodh ne Rinas

Në keto foto të shkrepura dje, në aeroportin “Nënë Tereza”, radha e njerzve nëpër sportele dhe në pikat e kontrollit është jashtë të zakonshmes.

Shtimit të udhëtarëve me shkak panikun prej tërmetit i është mbivendosur edhe një fakt tjetër.

Fluturimet janë lënë në orare të njejta dhe kjo ka ndodhur kohët e fundit pas ndryshimit të menaxhmentit në aeroportin e vetëm të vendit./gazeta dita

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close