Bota

Eliminohet deputeti ukrainas bashke me djalin e tij 3 vjeçar

Persona ende të paidentifikuar kanë ekzekutuar djalin 3 vjeçar të deputetit ukrainas Vyacheslav Sobolev.

I mituri ndodhej brenda makinës luksoze, tip Range Rover, në qendër të Ukrainës, Kiev.

Në timon, në momentet kur është sulmuar makina ka qenë Vyacheslav Sobolev, biznesmen dhe njëherësh deputet i kuvendit rajonal.

“Pasi u plagos vogëlushi, ai ndërroi jetë në autoambulancë rrugës për në spital”, ka njoftuar Ministria e Brendshme e Ukrainës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close