Lajmi i fundit

Alarm per bombe ne qendren e Tiranes, gjendet nje çante e dyshimte

Një çantë e braktisur në zonën e Sheshit Skëndërbej ka alarmuar sot kalimtarët e rastit, të cilët kanë sinjalizuar Policinë e Tiranës.

Çanta e dyshimtë, ngjyrë kafe, e cila duket se brenda ka diçka. Ndonëse policia ka vendosur disa shirita, për të krijuar një perimetër sigurie, qytetarë të rastit, por ka dhe nga ata kureshtarë, që ecin shumë afër çantës së dyshimtë.

Ndërkohë, në vendin e ngjarjes janë 4 punonjës të policisë si dhe dy makina patrulle, ndërkohë që pritet mbërritja e forcave xheniere. Këto të fundit do të bëjnë të mundur kontrollin e çantës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close