VIP

Kida shfaqet pa rroba ne foton e fundit

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenë dhe në rrjetet sociale.

Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe për paraqitjet e saj.

Kida ka shumë fansa për të cilët është shumë aktive në rrjetet sociale.

Kida ka publikuar një foto ku shfaqet shumë provokuese. E veshur me një xhakete, Kida në këtë foto shfaqet pa të brendshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close