VIP

Prokuroria i kthen celularin Kejvines, por i mban makinen

Vetëm një ditë pas kërkesës së Kejvina Kthellës në Gjykatë e Krimeve të Rënda, Prokuroria ka vendosur t’i kthejë modeles celularin.

Prokurorët kanë këqyrur telefonin e saj dhe kanë arritur në përfundimin se nuk ka interes më për hetim.

Ndërkohë, Prokuroria ka vendosur të mos i kthejë Kthellës automjetin, të cilin e konsideron provë, ndaj dhe kërkon mbajtjen si mjet i sekuestruar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close