Aktualitet

Sarande/ Makina humbet kontrollin dhe perfundon brenda ne butik


SARANDË

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Sarandë. Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin duke përfunduar brenda në një dyqan rrobash.

Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka viktima, por vetëm dëme materiale. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close