Lajmi i fundit

Akuzohej per pervetsim te parave nga krimi, arrestohet 46-vjeçari ne Durres

 

Specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës kanë arrestuar një 46 vjeçar të shpallur në kërkim kombëtar.

 

46 vjeçari është me inicialet L.B., banues në fshatin Bizë, Durrës. Arrestimi tij u bë pasi Gjykata e Shkallës së Parë Durrës, ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg”,  për veprën penale “Përvetësimi i parave ose mallrave që rrjedhin nga vepra penale ose veprimtaria kriminale”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close