Lajmi i fundit

Anti-terrori arreston te riun, kercenoi kryeministrin

Personi që shihni në foto është Andrea Kurti.

Ai është arrestuar dy ditë më parë nga Anti-terrori pasi akuzohet se ka kërcënuar kryeministrin, megjithëse ende nuk dihet se në çfarë forme.

Burime jozyrtare pranë anti terrorit konfirmuan lajmin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close