Lajmi i fundit

Perplasja ne Unazen e Re/ 12 persona te plagosur, mes tyre dhe 5 punonjes policie

Të paktën 12 persona po marrin trajtim mjekësor pranë Spitalit të Traumës në kryeqytet, të cilët kanë mbetur të lënduar gjatë përplasjes mes protestuesve tek Astiri dhe policisë.

Burime nga Spitali Universitar i Traumës bën me dije se aktualisht po marrin shërbim 5 efektivë policie dhe 7 protestues.

Po ashtu bmësohet se asnjë prej personave të lënduar nuk është në rrezik për jetën. Ndërkohë që spitali është në gatishmëri të plotë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close