Ekonomia

Vende pune per emigrantet ne gjithe Greqine

Qeveria greke ka publikuar listat me vendet vakante të punës sipas sektorëve në të gjithë Greqinë.

Sipas njoftimit, janë vende pune që destinohen krejtësisht për shtetas të huaj, me leje qëndrimi për punë të varur ose sezonale.
Me poshte, video e Tv Tribuna:

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close