Lajmi i fundit

Gjendet bariu u zhdukur prej dy ditesh ne Leskovik

Gjendet bariu i zhdukur ne Leskovik i cili kishte humbur kontaktet me familjen per dy ditesh.

Policia tha se pas dy ditëesh kërkime, është gjendur bariu në qytezën e Leskovikut.

Sipas burimeve policore bariu u gjet në gjendje të mirë shëndetësore.

Shtetasi Dhimitër Baze 74 vjeç mësohet se gjatë këtyre 48 orëve kishte shkuar tek të afërmit e tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close