Lajmi i fundit

Aksidenti tragjik ne Berzhite/ Ja emri i shoferit

Një aksident tragjik ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme, ku kanë humbur jetën dy adoleshente dhe 3 të tjerë janë plagosur.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Bërzhitë të Tiranës, ku nje makine e drejtuar nga 18-vjeçari Françesk Shaba eshte perplasur me nje mur.

Në fotot më poshtë shikoni pamjet e aksidentit tragjik, qe i mori jetën dy 17-vjeçareve, ndërsa 3 të tjerë u plagosën.

Ngjarja ndodhi rreth orës 01:00 gjatë mesnatës së të dielës, në aksin e vjetër rrugor Tiranë-Elbasan, në fshatin Bërzhitë.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close