VIP

Redian Rraja i martuar dhe me femije: Dalin detaje

Dy ditë më parë, Kejvina Kthella u shoqërua në polici për t’u marrë në pyetje lidhur me atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj në Shkozet.

Velina mendohej të kishte lidhje me nipin e deputetit të PS-së, Redian Rrajën, i cili dyshohet si një nga autorët e atentatit ndaj kryeprokurorit të Durrësit.

Kejvina është mbajtur 10 orë në pyetje nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, si një person që mund të ketë informacione për lëvizjet e Rrajës.

Gjithashtu, asaj iu sekuestrua edhe telefoni, ndërsa kanë dalë detaje të reja nga lidhja e velinës me 34-vjeçarin.

Sipas “Newsbomb Redian Rraja ishte i martuar dhe kishte fëmijë.

 

Disa ditë të javës ai qëndronte me familjen e tij në Krujë, ndërsa pjesën e mbetur bashkëjetonte me Kejvinën në kryeqytet.

Ditën e sotme, Kejvina reagoi në Instagram lidhur me këto lajme, duke u shprehur se po abuzonin me emrin e saj.

“Gazeflliqësira do përgjigjeni shumë shpejt për kto artikuj qe keni përdorur në emrin tim! Po abuzoni si kafshët, plehra!’, shkruante Kejvina.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close