VIP

Do te behet baba per here trete, Kastro Zizo zbulon gjinine e femijes

Të dielën që shkoi Kastro Zizo prezantoi këngën e tij pjesëmarrëse në festivalin “Kënga Magjike”.

Kënga e tij titullohet “Pema e jetës”, ndaj Ardit Gjebrea e ngacmoi Kastron lidhur me domethënien e kësaj kënge.

Kastro la të kuptohet se po shtohen degët (domethënë fëmijët) dhe në njëfarë mënyre këngëtari e konfirmoi se do të bëhet baba për herë të tretë.

Ndërkohë, mbrëmjen e djeshme në emisionin e tij “Late night show”, Kastro zbuloi edhe gjininë e fëmijës.

Gjatë bisedës me gazetaren Genta Hodo në studio, Kastro tregoi se ka mësuar gjininë e fëmijës.

“Mora vesh dje që e kam çun”, tha Kastro i lumtur.

Kastro është gjithashtu baba i vogëlushit Dankan dhe një vajze me emrin Nia.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close