Lajmi i fundit

Tension te protesta e Astirit, IKMT: U plagos rende nje punonjes

Ka nisur me tensione protesta e sotme e Astirit.

IKMT ka lajmëruar se është plagosur një punonjës i tyre gjatë përplasjes me banorët.

Sipas IKMT, A.B është 50 vjeç dhe është goditur me mjete të  fortaduke i shkaktuar frakturë në kokë dhe duar.

Mësohet se punonjësi, që është dërguar në Spitalin e Traumës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close