Lajmi i fundit

Vritet nje person ne deren e shtepise ne Shkoder

Një tjetër vrasje ka ndodhur në Shkodër. Sipas raportimeve të para, ngjarja e rëndë është regjistruar në fshatin Sumë të Dukagjinit.

Nga të dhënat e para raportohet për një shtetas të vdekur. Ai quhet Gjergj Krygja.

Viktima është qëlluar me armë zjarri pranë banesës

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close