VIP

Dedikimi prekës i njeriut të zemrës, Klea Huta shpërndan me ndjekësit letrën e Elgitit (foto)

Një nga moderatoret dhe këngetaret më të dashura për publikun shqiptar, Klea Huta ka publikuar ditën e sotme një dedikim të veçantë që i ka bërë njeriu i saj i zemrës.

“Mirëmëngjes dashni!!! Të dua çdo ditë e më shumë. Të kam gjithçka”, shkruhet në letrën e vogël po me mjaft kuptim të këngëtarit Elgit Doda.

Këngëtarja e ka shoqëruar këtë post me një përgjigje të shkurtër por të ndjerë. “Jeta ime, drita ime”, ka shkruar ajo.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close