Lajmi i fundit

Atentati ndaj prokurorit, lihet ne burg Redjan Rraja

Lihet në burg Redjan Rraja, i arrestuar në lidhje me atentatin në Shkozet ndaj prokurorit Arjan Ndoj.

Vendimi është dhënë nga gjykata e krimeve të rënda.

Sipas trupës gjyqësore, arrestimi është i ligjshëm

‘Burg pa afat’, ka qenë masa e sigurisë e dhënë nga gjykata.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close