VIP

Ditë zie në familjen e këngëtares shqiptare, Kaltrina Selimi humb njeriun më të shtrenjtë

Sot është një ditë zie për një nga këngëtaret e njohura dhe të dashura shqiptare, Kaltrina Selimi.

Selimi bën të ditur se ka humbur njeriun më të shtrenjtë të saj, nënën.

“Miq te dashur! Me dhimbje të thellë ju njoftoj se nëna ime e shtrenjtë ndërroj jetë. Varrimi behet sot me 05.11.2019 ne ora 14 ne varrezat e Prishtinë”, shkruan kengetarja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close