Soft

Italiani zbulon “stilin shqiptar”, nuk paguan 25 mije euro fatura, me nje magnet

Një resident i Prunetos, me origjine argjentinase është paditur nga karabinierët për vjedhje të rëndë dhe të vazhduar.

Sipas të dhënave të policisë, i akuzuari kishte instaluar një magnet tek aparati që maste sasinë e energjisë elektrike të konsumuar.

Personi i ndaluar nga policia menaxhonte një aktivitet që merrej me reklamime.

Karabinierët dhe teknike të kompanisë energjetike Enel kanë llogaritur se i akuzuari nuk ka paguar 25 mijë euro nga faturat e energjisë

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu

Close
Back to top button
Close