Lajmi i fundit

Arjan Ndoja merret ne pyetje ne spital per atentatin, cfare deklaroi

Arjan Ndoja eshte marre ne pyetje ne spital ne lidhje me atentatin me arme ndaj tij ne zonen e mbikalimit te Shkozetit ne Durres.

Ka qene kolegu i Ndojes, Prokurori i Krimeve të Rënda Anton Martini qe ka marrë në pyetje rreth orës 21:30 te plagosurin, që iu bë atentat pasditen e sotme.

Ende nuk dihet se cfarë ka deklaruar, por gjendja e tij është e stabilizuar dhe jashtë rrezikut per jeten ndersa diten e djeshme mediat kane raportuar se Ndoja mund ti kete identifikuar autoret e ngjarjes.

Por ky moment behet ende i paqarte pasi ne makinen e perdorur nga autoret e cila u gjet mbremjen e djeshme e djegur ne zonen e Gjirit te Lalzit, prvec dy armeve jane gjetur edhe maska qe autoret i kane perdorur gjate atentatit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close