Lajmi i fundit

LAJMI I FUNDIT/ Atentati ne Durres, gjendet makina e braktisur e autoreve

Pak orë pas atentatit ku mbeti i plagosur prokurori Arjan Ndoj, shoferi i tij dhe shoku, policia ka gjetur mjetin e autorëve. Mësohet se mjeti është gjetur ne rrugën dytësore që lidh Shkozetin me Fushë-Krujen, në rrugën për Ishëm. Policia dyshon që mjeti i përket autorëve. Brenda mjetit u gjeten 2 kallashnikove. Policia ka siguruar zonen dje do beje këqyrje te mjetit neserne mengjes me drite natyrale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close