Aktualitet

Ja si do te jete moti per sot

Dita e sotme do të ketë mot të kthjellët dhe me temperatura të larta.

 

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare.

 

 

Temperaturat do të luhaten nga 7 gradë Celsius deri në 28 gradë Celsius.

 

 

Era do të fryjë me shpejtësi 25 km/h në drejtimin jugor duke shkaktuar në det dallgëzim 2 ballë.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close