Bota

Ndalohet gruaja pasi lindi femijen

Një grua në Florida është arrestuar pasi lindi një fëmijë pasi që kishte kryer marrëdhënie me një 11 vjeçar.

Ajo kishte punuar si dado e djalit, por e kishte abuzuar atë, kurse në tetor ka lindur fëmijën e tij por që u arrestua nga policia dhe u dënua me 20 vjet burgim për abuzim.

Sipas djalit, ajo e ka abuzuar atë të paktën 15 herë gjatë periudhës sa ishte dado e tij.

Gruaja kishte bërë marrëveshje për shkak se ishte akuzuar me burg të përjetshëm mirëpo pas marrëveshjes ajo u dënua me 20 vite burg.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close