Lajmi i fundit

Tirane, nje person tenton te futet me force ne prokurori

Një person ka tentuar të hyjë te Krimet e Rënda, por është kapur dhe shoqëruar në polici nga Forcat Shqiponja.

Ende nuk dihet shkaku i tentativës së tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close