Lajmi i fundit

Tensionohet situata te ‘Unaza e Re’, nderhyn policia…

Tensionohet situata te protesta e banorëve të Astirit.

 

Këta të fudit bllokuan rrugën për disa minuta, ndërsa forcat e policisë ndërhynë me forcë për të shpërndarë protestuesit.

 

 

Kujtojmë se në zonë ka forca të shumta të Policisë së Shtetit, FNSH dhe efektivë civilë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Nje koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close