Aktualitet

Tiranë/ OSHEE do të ndërpresë energjinë 2 ditë në këto zona….

Disa zona në kryeqytet do të kenë stakim të energjisë elektrike për shkak të remontit në kabinat elektrike. Sipas OSHEE stakim do të ketë nesër dhe pasnesër dhe shkëputja do të jetë me intervale të ndryshme kohore.

Zonat dhe orët ku do të ketë stakim energjie:

10 tetor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Petro Marko”, “Asim Vokshi”, zona përballë Shkollës “Harri Fultz”

10:00-12:00

Pjesërisht rrugët: “Qemal Stafa”, “Manol Konomi”, “Hoxha Tahsim”

12:00 -15:00

Pjesërisht rrugët: “Qemal Stafa”, “Riza Jasa”

11 tetor

09:00 – 15:00

Pjesërisht rrugët: “Mine Peza”, “Rruga e Durrësit”, “Andrea Kostallari”.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close