Aktualitet

Aksidentohet aktori i humorit Albano Bogdo

Aktori mjaft i dashur për publikun shqiptar, Albano Bogdo, është përfshirë në një aksident. Makina taksi me të cilën udhëtonte, është përplasur me një mjet tjetër tip Ford, që po lëvizte përpara tyre, pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në “Rrugën e Kavajës”.

Sikundër duket qartë dhe nga pamjet në fjalë, aktori ka dalë i tronditur nga taksia, pas përplasjes së makinave. Nga aksidenti ka patur vetëm dëme materiale të dy mjeteve.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close