VIP

Dy ministre të qeverisë Rama shtatzëna në pritje të ëmbël, FOTOT

Dy ministre te qeverise Rama jane shtatzena. Në seancën e djeshme plenare, vëmendje të veçantë ka marrë dy ministres socialiste Elisa Spiropali dhe Olta Xhaçka të cilat janë në pritje të ëmbël.

Spiropali pak ditë më parë pranoi publikisht se është shtatzënë, në pritje të fëmijës së dytë.

Ajo u shfaq dje në Kuvend e veshur me një xhaketë të zezë dhe bluze të bardhë e cila i fshihte pjesën e barkut.

Xhaçka është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël, e cila e veshur me një fustan gri ka vënë në pah edhe më shumë barkun e rrumbullakosur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu

Close
Back to top button
Close