Lajmi i fundit

Termeti zhvendoset në Tiranë, lëkundje në 5 të mëngjesit

Ne Shqiperi vazhdojne termetet e forta. Lëkundje të forta janë ndjerë në kryeqytet në mesnatë por edhe në orët e para të mëngjesit.

I fundit dhe i gjashti në radhë ka tronditur Tiranën në orë 5 e 19 të mëngjesit.

Më poshtë ju sjellim dhe vendet ku ka pasur lëkundje.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close