Lajmi i fundit

Termeti 3.2 ballësh tronditi prapë Durrësin në mesnatë

Një tjetër lëkundje është ndjerë në vendin tonë ku sërish e ka pasur epiqendrën në Durrës.

Kjo lëkundje ishte me magnitutë 3.2 dhe ka krijuar panik tek qytetarët ku ato kanë vendosur të qëndrojnë jashtë shtëpive.

Ky është i katërti që është ndjerë fuqishë brenda ditës së sotme, ndërkohë që në total janë shënuar plot 10 lëkundje dhe ka ndodhur rreth orës 22:00 të mbrëmjes.

Më i forti ishte ai që ka rënë në fillim me magnitutë 5.8 ballë me epiqendër detin Adriatik, thellësi rreth 10 km dhe largësi 30 km nga Tirana.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close