Lajmi i fundit

Momenti kur termeti lëkund mbledhjen e Qeverisë

“Godina po lëkundet” – tha ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj, ndërsa po raportonte mbi masat policore ndaj pasojave të tërmetit të drekës.

Lleshaj po thoshte se 400 zjarrfikes jane na gatishmeri ne gjithe vendin ne momentin kur salla u trondit dhe ministri tha: po perpiqem mos te me shkeputet zeri….

Mediat vendase raportuan se edhe ndërtesa e kryeministrisë ka marrë plasaritje të dukshme në një nga muret e jashtme prej tërmetit.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close