Lajmi i fundit

Atentat bandës së Hakajve në Krujë, vritet Shpresa Basha, plagoset Mariglen Haka

Një vrasje ka ndodhur në Fushë-Krujë

Rreth orës 23:50, policia është njoftuar se në fshatin Zezë, Krujë janë plagosur me armë zjarri shtetasit Mariglen Haka, dhe Sh.B.

Shtetësja Shpresa Basha, ka ndërruar jetë ndërsa shtetasi M.H., ndodhet në Spitalin e Traumës Tiranë nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e autorëve dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close