Lajmi i fundit

Vazhdojnë lëkundjet e tokës, deri tani 50 të plagosur nga termeti

Termeti i forte qe ra diten e sotme ne zonen e Durresit duke sjelle pasoja te renda deri ne Tirane ka plagosur se paku 50 persona.

Deri tani mesohet se ne urgjencen e spitalit te Traumes ne Tirane jane paraqitur 50 persona per ndihme mjekesore.

Shumica prej tyre jane shtetas te demtuar nga sendet e forta apo objektet e shembura nga tronditjet e termetit.

Raportimet e fundit tregojne se lekundjet e termetit vazhdojne ne Tirane dhe ne Durres.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close