Lajmi i fundit

Tre gjyqtarët kthehen në sallë, pritet vendimi për Saimir Tahirin

Gjykata e krimeve te renda ka marre vendimin per Saimir Tahirin. Pak caste me pare tre gjyqtaret e ceshtjes jane kthyer ne sallen e gjyqit ku pritet te behet edhe shpallja e vendimit.

Ne fakt jane dashur plot shtate ore e gjysme qe tre gjyqtaret te arrijne ne nje perfundim. Ata u terhoqen ne ora 14.00 dhe deklaruan se vendimin do ta shpallnin ne ora 16.00.

Pasi jane terhequr dhe kane analizuar pretencen e prokurorise dhe qendrimin e Tahirit dhe avokatit, gjyqtaret jane kthyer ne sallen e gjyqit ne ora 21.30 per te shpallur vendimin.

Ne keto momente mediat jane duke u kthyer ne sallen e gjyqit.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close