Kosova - Rajoni

E rëndë, ndahet nga jeta gazetarja shqiptare, po lindte fëmijën

Gazetarja shqiptare 32 vjeçe nga Gjilani Ardita Sylejmani, ka humbur jetën në Hungari gjate sjelljes ne jete te femijes se saj.

32 vjeçare gazetarja e RTK-së, dyshohet se ka humbur jetën lindjes së fëmijës, duke bërë që të lërë jetim 3 fëmijë dhe vajzën e sapolindur.

Ajo ka lënë pas vetes tre fëmijë, përfshirë edhe vajzën e sapolindur.

Dyshimet e para janë se ajo ka pasur komplikime shëndetësore ndërsa përkundër përpjekjeve të mjekëve, nuk ka arritur të mbijetojë.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close