Lajmi i fundit

Moti ndryshon papritur, kështu pritet të jetë koha nesër

Dita e nesërme do të sjellë rrebeshe shiu në të gjithë territorin si dhe ulje të temperaturave në të dyja ekstremet.

Metoalb njofton se dita e neserme, sjell rrebeshe shiu ne te gjithe vendin, me te dukshme ne zonat jugore-juglindore.

Ne fundjave pritet permiresim i kushteve atmosferike duke ri-sjelle kthjellimet ne territor.

Temperaturat e ajrit do te pesojne renie duke u luhatur nga 9 grade C mengjesi deri ne 29 – 30 grade C mesdita.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close