Lajmi i fundit

Tentoi të rrëmbejë fëmijën në Elbasan, arrestohet taksisti 55-vjeç

Një fëmijë është shpetuar pasi u tentua të rrëmbehet në qendër të qytetit në Elbasan.

Denoncimi eshte bere në polici nga prindërit e fëmijës, të cilët kanë akuzuar një taksist 55 vjeç.

Forcat e rendit mesohet se kane shoqëruar në polici Sami Metën. Policia ka ndaluar të dyshuarin dhe po bën verifikimet e rastit.

Ende nuk ka një komunikim zyrtar nga strukturat e rendit ne lidhje me ngjarjen e rende e cila po hetohet.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close